Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

Naszą działalność MICHAŁ MIERZWA EMICHEM P.P. rozpoczęliśmy w 1984 roku. Jesteśmy producentem środków utrzymania czystości dla gospodarstw domowych, motoryzacji i przemysłu. W latach osiemdziesiątych osiągnęliśmy pozycję jednego z największych producentów zmywacza do paznokci w Polsce. Nasze wyroby eksportowane były między innymi do Niemiec, Czech oraz Słowacji . W roku 1990 firma przeszła transformację, została znacznie powiększona. Korzystamy z surowców i technologii pochodzących z Niemiec, Holandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii, dzięki czemu powstało wiele znakomitych produktów. Odbiorcy jak Carrefour, NETTO, Selgros, Rossmann, COOP, BP, ESSO, ARAL, Conoco, H&M i wiele innych znanych na całym świecie firm docenili naszą fachowość.
Nasze niezaprzeczalne atrybuty to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie produkcyjne oraz eksploatacja sprawdzonych technologii, co stanowi podstawę i punkt wyjścia dla skutecznej realizacji naszej misji, którą jest PRODUKCJA I DOSTAWA ŚRODKÓW UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W ZGODZIE Z WYMAGANIAMI PRAWNYMI I NORMAMI ZASPOKAJAJĄCYMI KONKRETNE POTRZEBY KLIENTÓW.

Determinowani istotą wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością, spełniającego kryteria normy międzynarodowej EN-ISO 9001:2015 za podstawowy cel jakościowy stawiamy sobie SUKCESYWNE DOSKONALENIE JAKOŚCI SPEŁNIANIA WYMAGAŃ, POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTÓW.
Wyznaczony cel osiągamy przez:

  • postępowanie zgodne z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
  • pełne zaangażowanie Najwyższego Kierownictwa w realizację zaplanowanych celów jakościowych oraz zapewnienie niezbędnych zasobów do ich osiągnięcia
  • bieżące rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań klientów
  • monitorowanie budynków zakładowych i ich otoczenia oraz użytkowanych maszyn i urządzeń
  • monitorowanie dostaw i kwalifikowanie dostawców
  • ciągłe doskonalenie zarządzania ryzykiem w zakresie zidentyfikowanych potencjalnych zagrożeń
  • stosowanie surowców i opakowań zapewniających produkcję wyrobów chemii gospodarczej o oczekiwanej przez Klientów jakości.

 W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@jax.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48 61 826 16 16.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga
JAX Professional

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl